Výzva na předměty společného univerzitního základu

Nová výzva na předměty společného univerzitního základu (tzv. CORE předměty) právě spuštěna.

15. 2. 2024

Budova Masarykovy Univerzity

Rádi byste předali něco ze svého oboru studujícím, kteří se zabývají zcela jinou disciplínou? Přemýšlíte již dlouho o předmětu ze svého zaměření vhodném pro studující jiných fakult a neměli jste možnost svůj nápad zrealizovat? Pak máte jedinečnou možnost právě nyní.

Od 15.2.2024 je spuštěna výzva na předměty společného univerzitního základu tzv. CORE předměty. Své návrhy můžete podávat přes ISEP pod šablonou Společný univerzitní základ až do konce března. Více informací a celé znění výzvy naleznete na Portálu.