Nové tváře v týmu koordinátorů pro kvalitu

S novým rokem došlo k posílení týmu fakultních koordinátorů a koordinátorek pro kvalitu o nové tváře z Fakulty lékařské a Fakulty sportovních studií.

4. 1. 2023

Od ledna 2023 nastupuje na pozici koordinátorky pro kvalitu na Fakultě sportovních studií Pavla Oplatková, která částečně přebírá agendu stávajícího koordinátora pro kvalitu na FspS Tomáše Kaliny. Pavlu můžete kontaktovat emailem na pavla.oplatkova@fsps.muni.cz nebo telefonicky na čísle 549 49 5933.

Na Lékařské fakultě posílila tým Jany Sedlákové Silvie Doubravská, s níž je možné se spojit emailem na doubravska@med.muni.cz nebo telefonicky na čísle 549 49 5790.

Těšíme se na spolupráci s oběma novými kolegyněmi a přejeme ať se daří!