Rada pro vnitřní hodnocení pracuje v obnoveném složení

19. 12. 2022

V prosinci 2022 došlo v souladu se Statutem Masarykovy univerzity k obměně složení členů Rady pro vnitřní hodnocení.

Svou činnost v Radě ukončili prof. RNDr. Ivana Černá, CSc., prof. RNDr. Josef Janyška a prof. MVDr. Břetislav Koudela. Rektor Masarykovy univerzity, prof. Martin Bareš poděkoval odcházejícím členům za jejich dosavadní činnost v Radě pro vnitřní hodnocení MU, neboť dobře fungující RVH je zásadní složkou systému zajištění a hodnocení kvality v rámci institucionální akreditace.

Složení RVH MU posílili doc. PharmDr. Kateřina Kubová, Ph.D., prof. RNDr. Michaela Wimmerová, Ph.D. a prof. Dr. Ing. Pavel Zemčík, dr. h.c. RVH MU se poprvé sešla v novém složení na zasedání 6. 12. 2022, na webové stránce Rady je zveřejněn zápis z jednání.