Role studentských zástupců v programových radách: workshop a sdílení zkušeností

Chcete mít vliv na vývoj vašeho studijního programu a být součástí týmu, který rozhoduje o jeho budoucnosti? Pak neváhejte a přijďte se účastnit našeho workshopu a diskuse o roli studentských zástupců v programových radách studijních programů. Na workshopu se dozvíte, jak fungují programové rady, jak můžete být jejich součástí a jak můžete přispět k rozvoji svého studijního programu.

8. března 2023, 12:00–14:00 hod., online

Cílem setkání je představit téma programových rad z pohledu zástupce studujících a vytvořit platformu pro sdílení zkušeností z různých studijních programů i fakult. Dozvíte se, jak se můžete zapojit do systému řízení a hodnocení kvality na MUNI, seznámíte se s novou nominační aplikací studentských zástupců do programových rad a zjistíte, kde v ISu najdete informace o svém studijním programu.

Setkají se s vámi:

• Michal Bulant, prorektor pro vzdělávání a kvalitu
  • Ladislav Rabušic, místopředseda Rady pro vnitřní hodnocení MU
  • Natália Antalová, studentská členka Rady pro vnitřní hodnocení MU a Akademického senátu MU
  • zástupci a zástupkyně studentů v programových radách studijních programů

Nenechte si ujít tuto příležitost a přijďte se podílet na budoucnosti svého studijního programu. Těšíme se na vás!

Kdy: 8. března 2023, 12:00 - 14:00 hod.
Kde: online via MS Teams. Připojit se můžete zde.

Workshop nebude nahráván, prezentace je k dispozici.

organizuje: Odbor pro kvalitu RMU